Vínovníci
Vychutnávejte si život plnými doušky

Jsme milovníci vína, zkrátka Vínovníci. Víme, jak si vychutnat život do poslední kapky. Vyhledáváme kvalitní víno, jídlo a dobrou společnost.

Třeba tu vaši.

Ryzlink rýnskýVíno měsíce v srpnovém balíčku
Láhev měsíce
vinovnici

Dobré víno

k nám prostě patří

 

Víme, že to nejlepší nenajdete v supermarketech, ale přímo u poctivých vinařů v jejich sklípcích. Proto je pravidelně navštěvujeme a vybíráme pro vás ta nejlepší z nejlepších. Pomáháme dalším Vínovníkům při objevování bohatého světa vín.

A to nás baví.

 

Chci patřit mezi vás

Jak se staráme

O naše vínovníky

 

Chci patřit mezi vás

 

Získáte dobré kamarády

Vždy jste si přáli mít ve svém okolí někoho, kdo rozumí vínu a bude vám doporučovat jen vína, která vám fakt budou chutnat? Tak to si budeme rozumět.

Ochutnáte vynikající víno

Každým dnem objevujeme nová vína z poctivých menších vinařství a pro vás vybíráme jen ta nejlepší. Chceme totiž, abyste ochutnávali pouze unikátní vína.

Máte víno na dosah ruky

Můžete pohodlně ochutnávat stále nová vína. Každý měsíc od nás dostanete balíček našich čerstvých objevů. Nikdy vám nepřijdou dvě stejná vína.

Chci patřit mezi vás

Co je to ovínění

Jednou za čas vyrážíme se svým vínem mezi lidi. Vybereme to nejlepší z našeho skladu a nakombinujeme to s výborným jídlem. Ukážeme vám, že degustování nemusí být únavně dlouhé povídání o víně. Je pro nás důležité spíše samotné vychutnávání a dobrá atmosféra. Na našem Ovínění se vždy naučíte něco nového o víně a o svých chuťových buňkách.

 

Kdy a kde?
Pracuji ...