Vínovníci: Degustační klub Brno

Pravidelné degustace vína se snoubením

Degustační klub Brno

Potkávat se a společně degustovat delikátní vína. A třeba se o nich i něco zajímavého dozvědět. To je hlavní myšlenka našeho degustačního klubu. Chceme se s vámi pravidelně dělit o naše zajímavé úlovky a odhalit vám taje snoubení vína s jídlem. A občas si k tomu přizveme někoho zajímavého na pomoc.

Uvítáme mezi sebou každého, ať už je to příležitostný milovník vína nebo zkušený vínovník. Důležité je jen jedno - chuť se bavit u sklenky dobrého vína.

Přidejte se mezi nás!

VSTUP 120 Kč

V ceně vstupného je degustace 2 vín se snoubením včetně výkladu.

Další konzumace samozřejmě povolena!

Degustace probíhají ve stylových prostorách Sklípku Brno. Tradiční vinný sklep se nachází blízko centra Brna s velmi dobrou dostupností, což při degustování velmi oceníte. Jde o vinný sklep se vším všudy, nezapomeňte se tedy dobře obléknout.

Jak se dostat do Sklípku Brno

Přímo u sklepa se nachází zastávka MHD Výstaviště - vstup G2, kde zastavují tramvajové linky 1, 11 a 12. Autobusová zastávka Výstaviště - hlavní vstup se pak nachází 50 m od sklepa a zastavují zde linky 25, 26 a37. V blízkosti se také nachází dostatek veřejných parkovacích míst provaše auto.

 

Víno

Ochutnáte jen to nejlepší od Vínovníků. Osobně vybíráme každé víno, které ve sklípku ochutnáte. Rozléváme perfektní moravská lahvová vína i vybraná zahraniční vína.

 

Snoubení

K dobrému jídlu patří i dobré jídlo, to se ví. Na každé setkání pro vás připravujeme dvě dokonalá snoubení s výkladem. Kromě toho si můžete dopřát námi připravené delikatesy.

 

 

VSTUP 120 Kč

V ceně vstupného je degustace 2 vín se snoubením včetně výkladu.

Další konzumace samozřejmě povolena!

Chcete dojít a máte nějaký dotaz?

Telefon: +420 775 588 977

Další termíny degustačního klubu

1. 3. 2019, 18 - 22 hodin

5. 4. 2019, 18 - 22 hodin

3. 5. 2019, 18 - 22 hodin

Pracuji ...