Doprava a platba

Dopravní a platební podmínky u Vínovníků
 

Můžete si vybrat z několika možností, jak k vám víno dopravíme. Ať už si vyberete kteroukoliv, tak se k vám víno dostane bezpečně a včas. Víno odesíláme opravdu rychle, ale po jeho obdržení mu doporučujeme dát trošku času. Obzvlášť starší červená vína potřebují pár hodin, aby se z cesty vzpamatovala a získala zpět svoji vyváženou chuť.

Posíláme od 1 lahve

Zkrátka vám pošleme přesně tolik vína, kolik budete chtít. Ať už to bude 1 lahev nebo 5 kartonků, cena se nezvýší. V případě, že byste toho chtěli trošku víc, třeba paletu, tak se vám ohledně doručení ozveme osobně.

Objednávky expedujeme do druhého dne

Druhý den po objednání je tak většinou zboží u vás. V pátek neexpedujeme (kromě expresních objednávek), aby víno neleželo přes víkend u dopravce v podmínkách, které nemůžeme ovlivnit. Chceme, aby se k vám víno dostalo v té nejlepší kondici. A taky občas musíme degustovat, a to se ta práce potom vleče.

Pokud byste potřebovali víno ještě rychleji, tak se nám neváhejte ozvat. To i skleničku odložíme, abyste vy nezůstali na suchu.

Pro posílání používáme naši speciální superkrabici

Tu jsme si nechali navrhnout přesně pro naše potřeby. Tak, aby v ní byla vína uložená jako v bavlnce. Nebo na obláčku. Je vyrobená z extrémně pevné, pětivrstvé lepenky a má přesné rozměry, aby v ní vína byla uložena pevně a bezpečně.

Navíc jsou všechny naše balíčky pojištěné proti rozbití nebo ztrátě při přepravě. Takže o své víno opravdu nemusíte mít strach.

Doprava po Brně

Cena Cena při objednávce nad 1000 Kč
Brněnský kurýr - doprava po Brně  49 Kč zdarma
Doručení Brněnským kurýrem po Brně a blízkém okolí do druhého dne. Při obědnávce do 11:00 doručení ještě ten samý den. Na mapu doručování se podívejte tady.
Osobní odběr (Cejl 12, Brno) zdarma zdarma
V našem brněnském VinoHradu si můžete po předchozí telefonické domluvě své balíčky vyzvednout zdarma. A ještě dostanete od cesty ochutnávku vín, které máme zrovna otevřená. A těch je vždycky dostatek.

Doprava po České republice

Cena Cena při objednávce nad 2500 Kč
Doprava domů DPD 119 Kč zdarma
Dopravíme balíček rychle a bezpečně až domů pomocí DPD. A to v čase, který vám bude nejvíc vyhovovat.
Výdejní místo (DPD Pick up) 79 Kč zdarma
Balíček si můžete vyzvednout na jednom z mnoha výdejních míst. Zkrátka tam, kde vám to bude nejvíce vyhovovat. Výdejních míst máme přes 600 po celé ČR, takže si určitě vyberete.
Messenger (ruční překládka)
149 Kč 149 Kč
Balíček vám doručíme s maximální péčí. V Messengeru se k našim balíčkům chovají jako v rukavičkách, probíhá pouze ruční překládka a ještě jsou super rychlí. Takže máte slušnou šanci, že vám víno doručí ještě ten den.

Doprava na Slovensko

Cena Cena při objednávce nad 2500 Kč
Doprava domů UPC 149 Kč zdarma
Dopravíme balíček rychle a bezpečně až domů pomocí UPC. Doprava na Slovensko trvá o 1 den déle než doprava po ČR.

Platba

Platební kartou – prostřednictvím platebního systému GoPay, který garantuje bezpečnost provedených plateb. (https://www.gopay.com/cs/bezpecnost.html)

U pravidelného odběru Vinných balíčků můžete platit metodou opakované platby. S tou se nemusíte o nic starat a máte jistotu, že nezapomenete balíček zaplatit. Platba se automaticky každý měsíc strhne z účtu. Nemusíte tak platit dopředu žádné předplatné a můžete ji kdykoliv zrušit.

V případě úhrady opakovanou platbou dáváte souhlas se založením a nastavením parametrů opakované platby a souhlas s uložením platebních údajů na straně poskytovatele platební brány (GoPay). Poskytovatel platební brány je povinen se získanými údaji nakládat podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru).

Bezhotovostně platebním příkazem – ideální hlavně pro jednorázové odběry. Objednávky odesíláme po připsání peněz na náš účet.

Dobírkou – platíte až při převzetí zásilky. Musíte ale myslet na více hotovosti v peněžence.

Hotově – při osobním odběru nám můžete zaplatit hotově na místě.

Platba kartou a bezhotovostní platební příkaz je zdarma. Platba dobírkou stojí 29 Kč.

Pracuji ...