Vinný sklípek Brno

Vinný sklípek a degustace vína v Brně

Sklípek Hlinky 44/112A, Brno - Pisárky

Zažijte pravou atmosféru moravského vinného sklípku v samotném centru Brna. Náš vinný sklep na ulici Hlinky je plně vybaven a slibuje skvělou zábavu pro vaši rodinnou oslavu nebo firemní akci či teambuilding. Sklep má přes 200 m2 a kapacitu pro 60 osob na sezení. Je vybaven sociálním zařízením, vzduchotechnikou a velkým krbovým ohništěm, na kterém můžete i grilovat. Také je plně ozvučený.

 

Doprava

Přímo u sklepa se nachází zastávka MHD Výstaviště - vstup G2, kde zastavují tramvajové linky 1, 11 a 12. Autobusová zastávka Výstaviště - hlavní vstup se pak nachází 50 m od sklepa a zastavují zde linky 25, 26 a37. V blízkosti se také nachází dostatek veřejných parkovacích míst provaše auto.

Co vám sklípek může nabídnout

Skvělá poloha v centru Brna s možností parkování Atmosféra pravého moravského sklípku a víno vybrané sommeliery Kapacita sezení 60 osob Kompletní zázemí a vybavení včetně krbového ohniště Celou akci za vás připravíme od A do Z

 

Víno

Ochutnáte jen to nejlepší od Vínovníků. Osobně vybíráme každé víno, které ve sklípku ochutnáte. Rozléváme perfektní moravská lahvová vína i vybraná zahraniční vína. V případě zájmu pro vás připravíme nezapomenutelnou řízenou degustaci nebo váš večer obohatíme o neřízenou degustaci vybraných vín v neformálním duchu.

 

Catering

K dobrému jídlu patří i dobré jídlo, to se ví. Zajistíme pro vás catering v různých formách. Můžete zvolit z našich osvědčených kombinací, nebo si vyberte podle sebe. Osvědčení kuchaři zvládnou připravit moravskou klasiku i catering na světové úrovni.

 

 

Pojďme se sejít a probrat vaše plány. Společně je naplníme.

Telefon: +420 775 588 977
Pracuji ...