Vítejte do Spolku Vínovníků

Jsme milovníci vína. zkrátka Vínovníci. Víme jak si vychutnat život do poslední kapky. Vyhledáváme kvalitní víno, jídlo a dobrou společnost. třeba tu vaši.

Vínovníci

spolek
milovníků vína

Láhev měsíce

Tento měsíc ochutnáváme víno

Ryzlink rýnský

2017, VOC Znojmo

To chci

Být vínovníkem znamená

klub

Objevovat

Každý měsíc budete pohodlně dostávat v balíčcích nová skvělá vína, která vybíráme od poctivých moravských vinařství. Žádná velkovýroba. Nic takového.

Zůstat v obraze

Všem Vínovníkům posíláme náš newsletter Vinné listy, který vám bude každý měsíc přinášet novinky ze světa vína, tipy na snoubení s jídlem, exkluzivní slevy pro členy Spolku a spoustu dalších zajímavostí. 

klub
klub

Potkávat se

S našimi Vínovníky degustujeme na Ovínění. Každý, kdo se k nám jednou přidá, bude mít vždy právo pozvednout s námi číši dobrého vína. Ať se děje, co se děje.

Být svobodný

Můžete si kdykoliv říct, že už balíčky s vínem nechcete dostávat. K ničemu se nezavazujete a máte to stále ve svých rukou. Ostatní výhody vám ale zůstávají doživotně. Jednou Vínovník, vždycky Vínovník.

klub

Jak to funguje

a jak se stát vínovníkem

club

Vyberte si

Podle toho, kolik vína za měsíc chcete

club

Objednáte si

Svůj první balíček a stanete se členem klubu Vínovníků

club

Vychutnáte si

Skvělá vína od našich vybraných vinařů - jednou nebo pravidelně

club

Přiučíte se

Díky našim tipům a radám zaručeně oslníte vaši společnost

club

Těšíte se

Na to, až rozbalíte další balíček

Chci být vínovníkem

Na co se ptáte nejčastěji?

Obsah jednotlivých balíčků se pokaždé mění. Vy si nastavíte své preference a konkrétní výběr už necháte na nás. A o tom to je. Necháte se kouzelně překvapovat vinnými klenoty, které pro vás objevíme.

Balíčky každý měsíc připravujeme z moravských vín. Nicméně pokud jste vyznavači těch zahraničních, nemusíte smutnit. V naší online vinotéce jich najdete habaděj.

Pokud budete chtít poradit s jejich výběrem, směle nám napište.

Ano, můžou a dokonce by měli. Nikdy v balíčcích neposíláme stejná vína, ale dáváme vám možnost ochutnat různá vína od vinařů, se kterými jsme my a hlavně vy spokojeni. Nicméně to nebude moc často, a tak na svého oblíbeného vinaře nečekejte a objednejte si jeho vína v našem online sklípku

Čekat na zásilku je otrava, zvlášť na super víno. Balíčky proto odesíláme obratem. První můžete čekat během pár dní od objednání. Další balíčky vám pak přijdou dle zvolené frekvence vždy za měsíc, nebo dva, počítáno ode dne objednávky.

O doručení vás bude informovat dopravce. Datum a čas si můžete zvolit tak, jak vám bude nejvíc vyhovovat. 

V takovém případě zatlačíme slzu. Pokud si přejete službu přerušit, jednoduše se přihlaste na svůj účet a jděte do záložky „Balíčky“. Tam už jen stačí pravidelný balíček zrušit. Jestli už stihla odejít vaše platba, ještě vám jeden balíček zašleme.

Případně nám můžete poslat email na vino@vinovnici.cz.

Jasně, že jo. A pokud chcete k balíčku připojit třeba i vzkaz, napište nám jej do poznámky k objednávce.

Děláme vše proto, aby se k vám balíčky dostaly nepoškozené. Každá lahvinka od nás chodí zabalená jako v peřince a dopravcům vždy preventivně uděláme kázání, jaký to lahodný mok vezou. Dokonce se vždy po odeslání společně pomodlíme k bohu Dionýsovi. Pokud se vám však při doručení balíček zdá poškozený nebo krabice promáčená, při odběru to řekněte dopravci. Reklamaci vyřídíme rychleji a budeme vám tak moci poslat další balíček dříve.

Pracuji ...